Ковельчани теж полюбляють мандрувати в дощ на велосипедах!

0
2141

1-го квітня, ковельчани підтвердили свою любов до подорожей на велосипеді, тим паче в дощову погоду!

“Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше.

Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома”  

Анатоль Франс

Навіть виклик подорожі по бездоріжжю в дош, не дозволив впасти ковельчанам в багнюку обличчям та відгукнутись на пропозицію мандрувати навколо Ковеля, від спортивного клубу Bila Vorona – це сайт сім’ї, яка любить мандрівки і охоче ділиться досвідом подорожей.

Ветеран спортивного клубу «Ковель» Павло Недільський саме так і повідомив голову СК «Ковель» Сергія Панасюка про ініціативу від сім’ї, яка любить мандрівки Олега та Тетяни з Луцька, що поширили анонс про запрошення долучитись до першоквітневого велозаїзду на річку Дурницю.

«Не гарно буде якщо на заклик проїхатись навколо Ковеля не відгукнуться ковельчани, ми повинні долучитись!» – слова ветерана клубу були підтримані Сергієм без вагань, додатково запропоновано долучитись до подорожі групі любителів велосипедів на чолі з Богданом Солодуха, який проаналізувавши з Олександром  Слободнюком запропонований маршрут від лучан, вирішили мандрувати більш простішим маршрутом який теж сягнув

більше 50 км дощовими дорогами через Черкаси, Дубове, Бахів, Колодницю окремою групою з п’яти чоловік, серед них був також зовсім юний, але відважний велолюбитель!

Богдан Солодуха, після подорожі поділився також фотографіями та враженнями на особистій сторінці в соціальній мережі: Помісили трішки ґрунт!

Природа їх також порадувала гарними краєвидами та зустрічами з дикими звірями, які виявились напрочуд дружелюбними!

А ось про подорож до урочища Нечимне, Тетяна Біла описала в блозі своєї сім’ї дивовижно, цікаву історію про наші мандри «День дурнів, на Дурниці і Нечимному».

Коротко про основні моменти подорожі!

Це було перше квітня, це була неділя і це були перші вихідні, коли нарешті зійшов сніг. Звичайно, треба було їхати в подорож! Ну і раз 1 квітня, то треба було запланувати якусь дурню. Пошук в інтернеті географічних об’єктів з якоюсь дурнуватою назвою підказав, що зовсім поруч від нас, у Ковельському районі, протікає річка Дурниця.

Це був виклик, який ми прийняли.

А тут ще й озеро Нечимне неподалік виявилось…

Тому маршрут було вибрано, затверджено і проанонсовано. І він не допускав змін ні в часі, ні в просторі.

Хоча зміни завжди допустимі, дочекавшись Юрія Букова, який вже намотав свої 60 з гаком кілометрів з Рожища вирушили з затримкою. Дослова, Юрій в той день намотав більше 170 км, адже на відміну від нас він і назад з Ковеля повертався до Рожища під вечірнім дощем, велосипедом разом з Миколою Райчуком.

Микола Райчук поділився своїми враженнями: “Чесно кажучи аж не віриться, що я на йому сьогодні проїхав 110км.

Ні 15км бездоріжжя, ні піщані грунти, ні порваний цеп

і на кінець сильний дощ який застав мене і Юру Бикова по напрямку Ковель-Рожище не завадив поставити особистий рекорд. Юра ти взагалі красава 170км.

Маршрут:
Ковель-Вербка-Доротище-Воля-річка Дурниця-озеро Нечимне-Скулин-Білин-Ковель-Рожище
Ps емоції просто переповнюють дякую за гарну поїздку всій нашій компанії

Був мокрий асфальт, дрібний холодний дощик і гарний настрій.

Коли ми повернулись додому, нас зустріли радісні діти. Ми ще мали час на чай і перегляд фотографій на яких зафіксували справжню гадюку,

яка грілась під весняними променями сонця на грунтовій дорозі.

Накрутили ми за цей день небагато, лише 56 км, але це було випробування для справжніх чоловіків! І в числі восьми учасників його гідно і на рівні з іншими витримала єдина наша дівчина – Таня.

До речі, з цих восьми двоє було з Ковеля: Сергій Панасюк, Павло Недільський, двоє з Рожища: Коля Ройчук,  Bukov Yurii, двоє з Луцька:  Дмитро ВолинякВолодя Головій, двоє з Ківерець:  Таня БілаОлег Вілігурський

Спортивний клуб “Ковель” в котре закликає всіх ковельчан долучатись до спортивно-масових заходів та активного і здорового способу життя, щоб постійно рухатись вперед!

  Життя як велосипед: щоб утримати рівновагу, доводиться постійно рухатись

Альберт Айнштайн

 

Слідкуйте за новинами на сайті клубу про заходи та спільні тренування, подорожі, змагання!

Ковельський пробіг та велодень вже в травні!